fbpx
Kapadokya Balayı Paketi, Kapadokya Balayı Otelleri, Kapadokya Balayı Fırsatları, Kapadokya Otelleri, Türkiye Balayı Otelleri, Balayı Otelleri, Kapadokya Lüks Balayı Otelleri , Kapadokya Lüks Balayı

Sevgili Meriç Bey,

Öncelikle size teşekkür ederek başlamak istiyorum. Tesadüfen internetten aldığımız bu balayı paketinin bu kadar eğlenceli, dolu dolu olacağını aklımızın ucundan bile geçiremezdik. Otele giriş yapana kadar nasıl olacak diye tereddüt içerisinde olduk. Lakin sizlerle tanışıp aktivitelere katıldıkça ne kadar doğru bir seçim yaptığımızı anladık. Verdiğiniz emekten, iş ahlakınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Güzel anılarımızın olmasında yardımcı olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyoruz. Sağlıcakla kalın.

Not: Anatelein butik otel çalışanlarına, özellikle İzzet Bey’e de çok teşekkür ediyoruz. Misafirperverliklerinden dolayı güzel anılar da buluşmak dileğiyle , hoşçakalın.

Yasin – Fadime Çifti

Login

Misafirlerimizin rahatını, mutluluğunu ve memnuniyetini esas aldığımız hizmet anlayışımızla her türlü ayrıntıyı düşünüp kusursuz tatilin mimarisi olabilmek için Cappadocia Elysion Travel ailesi olarak yanınızdayız.

Adres

Temenni Mah. Musaefendi Sok. No: 2A Ürgüp / NEVŞEHİR

Telefon

E-Posta

×