fbpx
Kapadokya Balayı Paketi, Kapadokya Balayı Otelleri, Kapadokya Balayı Fırsatları, Kapadokya Otelleri, Türkiye Balayı Otelleri, Balayı Otelleri, Kapadokya Lüks Balayı Otelleri , Kapadokya Lüks Balayı

Öncelikle bizi karşılayıp otele ulaşımımızı sağlayan daha sonraki günlerimizde de bizimle ilgilenen Meriç Bey’e teşekkürü borç biliriz. Otel odası temizliği ve çalışanların güler yüzlü oluşu çok iyiydi. Bir müşteri değil bir misafir gibiydik. İki günlük gezimiz beklediğimizden güzel bir de iyi anlamda yorucuydu. Rehberimiz Ramazan Bey’in bizimle birebir olan iletişimi ve bölgedeki tarihi bize anlatımını çok beğendik. Evimize döndüğümüz de tavsiye de bulunacağımız tek adres ve tek isim var. Otel çalışanlarına tekrardan çok teşekkür ederiz. Odanın dekor ve atmosferine de değinmeden geçmeyelim. Daha odaya girdiğimiz de büyülendik diyebiliriz. Yorumlar da okumuştuk, gerçekten Nevşehir’de olduğumuzu fazlasıyla hissettik. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.

Tevfik – Medine Çifti

Login

Misafirlerimizin rahatını, mutluluğunu ve memnuniyetini esas aldığımız hizmet anlayışımızla her türlü ayrıntıyı düşünüp kusursuz tatilin mimarisi olabilmek için Cappadocia Elysion Travel ailesi olarak yanınızdayız.

Adres

Temenni Mah. Musaefendi Sok. No: 2A Ürgüp / NEVŞEHİR

Telefon

E-Posta

×