fbpx
Kapadokya Balayı Paketi, Kapadokya Balayı Otelleri, Kapadokya Balayı Fırsatları, Kapadokya Otelleri, Türkiye Balayı Otelleri, Balayı Otelleri, Kapadokya Lüks Balayı Otelleri , Kapadokya Lüks Balayı

İlk gün Meriç abimiz bizi otogardan karşılayarak otelimize transfer için güzel bir sohbetle tatilimizin ilk adımını attık. Otel çevresinde akşam yemeği ve diğer ihtiyaçlarımız için uygun yerleri gösterdi. Gerçekten gelinip görülmesi gereken yerler. Otel odamız gerçekten görüldüğü gibiydi, günlük kahvaltıları çok özenle hazırlanıyordu, öğlen yemekleri tur’a çıkıldığı zaman açık büfe restaurant’ta karşılıyorduk, zaten tüm turist ve turlar orada yemek ihtiyacını karşılıyor. Gezi turları çok güzel, balayı çiftleri olduğu için illaki arkadaşlık ediniyorsunuz. 3 çift ile arkadaşlık kurduk. Odalar günlük temizleniyor, ikramlar günlük yenileniyor ve otel manzarası çok güzel. Genel olarak çok memnun kaldık. Tekrar gitmeyi çok isterim. Hediye aktivitelerden atv turunu seçtik, bence kararsızsanız sizde seçin çok eğlenceli. Herşey için teşekkür ederiz. Ve çok iyi bir insan kazandık. Balayı paketi sorumlusu Meriç bey çok kaliteli bir insan, asla pişman olmayacaksınız.

Merve & Yasin Çifti – 17.09.2018

Login

Misafirlerimizin rahatını, mutluluğunu ve memnuniyetini esas aldığımız hizmet anlayışımızla her türlü ayrıntıyı düşünüp kusursuz tatilin mimarisi olabilmek için Cappadocia Elysion Travel ailesi olarak yanınızdayız.

Adres

Temenni Mah. Musaefendi Sok. No: 2A Ürgüp / NEVŞEHİR

Telefon

E-Posta

×