fbpx
Kapadokya Balayı Paketi, Kapadokya Balayı Otelleri, Kapadokya Balayı Fırsatları, Kapadokya Otelleri, Türkiye Balayı Otelleri, Balayı Otelleri, Kapadokya Lüks Balayı Otelleri , Kapadokya Lüks Balayı

Merhaba,

Balayı için öncelikle Kapadokya’yı tercih ettik ve araştırırken Kapadokya Balayı Paketinden Meriç Bey ile irtibata geçtik. Bölgeyi bilmediğimiz için ve özel durumdan dolayı kendisi bizimle çok ilgilendi ve burayı tercih ettik. Geldiğimiz gün ilk odaya giriş yaptığımızda aynen bize atılan resimdeki gibiydi. Oda da her şey vaad edilen gibiydi. Çok mutlu olduk ayrıca kahvaltı bizim için çok önemli ve bayıldık her şey çok lezzetli harikaydı. Açıkçası aradığımız samimiyet tam da buydu. Temiz bir oda ve oteldi. Çalışanlar güleryüzlü ilgiliydi. Burayı tercih ettiğimiz için mutlu olduk. Otelimiz konum olarak da çok iyi bir yerdeydi. Her yere yakındı, ilk defa geldiğimiz için sevgi hanım gezilecek yerler için harita verdi, bıkmadan usanmadan her sorumuza cevap verdi. Bizim için çok keyifli bir tatil oldu. Her şey için teşekkürler.

Funda – Nazım Çifti

Login

Misafirlerimizin rahatını, mutluluğunu ve memnuniyetini esas aldığımız hizmet anlayışımızla her türlü ayrıntıyı düşünüp kusursuz tatilin mimarisi olabilmek için Cappadocia Elysion Travel ailesi olarak yanınızdayız.

Adres

Temenni Mah. Musaefendi Sok. No: 2A Ürgüp / NEVŞEHİR

Telefon

E-Posta

×