fbpx
Kapadokya Balayı Paketi, Kapadokya Balayı Otelleri, Kapadokya Balayı Fırsatları, Kapadokya Otelleri, Türkiye Balayı Otelleri, Balayı Otelleri, Kapadokya Lüks Balayı Otelleri , Kapadokya Lüks Balayı

Öncelikle her şey için teşekkürlerimi sunarım. Efendim oteliniz yer olarak kalenin cephesinde olması çok güzel. Odayı çok beğendim, tarih bölgesinde olması, odaların tarihle iç içe olması çok mutluluk verici. Balkon, balkondan görünen kale manzarası ile bütünleşmiş. Kahvaltı servisi çok hoş , güler yüzlü personeliniz olmak üzere oda düzeni , gezdiğimiz turlar , rehberlik eden personel , gezdiğimiz bir tarih bölgesi olarak şahane bir mekan gördük. Balayımızı çok güzel , eğlenceli , hoş bir şekilde bitirdik. Emeği geçen bütün personele ve meriç bey’e şükranlarımı sunarım. Her şey için teşekkürler.

Adıyaman’lı Çift 🙂

Login

Misafirlerimizin rahatını, mutluluğunu ve memnuniyetini esas aldığımız hizmet anlayışımızla her türlü ayrıntıyı düşünüp kusursuz tatilin mimarisi olabilmek için Cappadocia Elysion Travel ailesi olarak yanınızdayız.

Adres

Temenni Mah. Musaefendi Sok. No: 2A Ürgüp / NEVŞEHİR

Telefon

E-Posta

×