fbpx
Kapadokya Balayı Paketi, Kapadokya Balayı Otelleri, Kapadokya Balayı Fırsatları, Kapadokya Otelleri, Türkiye Balayı Otelleri, Balayı Otelleri, Kapadokya Lüks Balayı Otelleri , Kapadokya Lüks Balayı

Tatilimiz çok güzel geçti. Otel de tatilimizin güzel geçmesi sebeplerinden biri de buradaki insanların güler yüzle bizi karşılamaları, özellikle insanlarla tek tek ilgilenmeleri oldu. Bize aile ortamı verip bizi daha çok mutlu ettiler. Bir daha gelmemiz için artık bir sebebimiz daha oldu. İnşallah ALLAH nasip ederse burayı tercih edeceğiz. Arkadaşlarımıza Kapadokya’ya gelecekleri zaman burayı tavsiye edeceğiz. Kendi evimiz kadar rahat, temiz ve hijyenli odalar da kaldık. Meriç Bey’in tavsiyeleri ve Metin Bey’in ilgisine ve güler yüzlü sohbetine ve buradaki çalışanların ilgisine teşekkür ederiz.

Emin ve Başak Çifti

Login

Misafirlerimizin rahatını, mutluluğunu ve memnuniyetini esas aldığımız hizmet anlayışımızla her türlü ayrıntıyı düşünüp kusursuz tatilin mimarisi olabilmek için Cappadocia Elysion Travel ailesi olarak yanınızdayız.

Adres

Temenni Mah. Musaefendi Sok. No: 2A Ürgüp / NEVŞEHİR

Telefon

E-Posta

×